X
تبلیغات
رایتل

محدوده طرح ترافیک اصفهان

سه‌شنبه 12 خرداد‌ماه سال 1394 ساعت 03:14 ب.ظمعاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان با اشاره به محدوده اجرای طرح زوج و فرد خودرو تصریح کرد: محدوده کنترل مکانیزه طرح ترافیک از شمال به  خیابان های مسجد سید و عبدالرزاق، از شرق خیابان های هاتف، نشاط و چهارباغ خواجو، از جنوب خیابان های کمال الدین اسماعیل و شهید مطهری و از غرب خیابان های دکتر بهشتی و آیت الله کاشانی را شامل می شود.
صلواتی خاطرنشان کرد: ساعت اجرای این طرح از ۸ صبح الی ۱۳ بعدازظهر و  از ۱۶ الی ۲۰ شب می باشد.


علیرضا صلواتی  با اشاره به بهره‌برداری از دوربین‌های مکانیزه طرح محدوده ترافیکی اصفهان اظهار کرد: بحث هوشمند کردن دوربین‌ها در محدوده ترافیکی زوج و فرد سال گذشته در دستور کار معاونت ترافیک و حمل و نقل شهرداری اصفهان قرار گرفت و انتخاب پیمانکاران آن خرداد 93 انجام و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

وی با اشاره به اجرایی شدن آن در 26 معبر اصفهان و نصب 35 دوربین نظارت بر محدوده طرح ترافیک به صورت هوشمند، افزود: این طرح تاکنون 95 درصد پیشرفت داشته و با نصب این دوربین‌ها دیگر نیازی به حضور عامل انسانی راهور نیست.

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان تصریح کرد: با توجه به اینکه زیرساخت‌های آن ایجاد شده بود، لذا بهره‌برداری آزمایشی این طرح اکنون آغاز شده است.* خودروهای فاقد معاینه فنی از طریق دوربین‌ها شناسایی و جریمه می‌شوند

وی ادامه داد: با اجرای این طرح علاوه بر اینکه ورود خودروهای فاقد مجوز ممنوع می‌شود، خودروهای فاقد معاینه فنی از طریق دوربین‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرند و در صورت نداشتن برچسب جریمه تصویربرداری و خودروی متخلف جریمه می‌شود.

صلواتی با بیان اینکه این کنترل در محدوده مرکزی به صورت هوشمند انجام می‌شود، گفت: خودروهای فاقد مجوز که در سیستم درج نشده باشند، کنترل می‌شوند و این ظرفیت به وجود آمده است که خودروهای فاقد معاینه فنی نیز شناسایی و نسبت به این قضیه اقدام کنند.* تاکسی‌های فاقد سامانه هوشمند زیر نظر دوربین‌های هوشمند

وی اضافه کرد: همچنین خودروهای تاکسی که فاقد سامانه هوشمند باشند اعمال قانون می‌شوند.

معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان تاکید کرد: هدف طرح در محدوده مرکزی شهر جریمه نیست بلکه کاهش تردد به مرکز شهر و افزایش استفاده از حمل و نقل عمومی و غیرموتوری در شهر اصفهان است.صلواتی با اشاره به اینکه 50 میلیارد ریال برای نصب دوربین‌های هوشمند و نیز زیرساخت آن هزینه شده است، افزود: این طرح به صورت یک دوره سه ساله و با مشارکت بخش خصوصی با بهره‌برداری آزمایشی آغاز شده است.

وی ادامه داد: این طرح سبب می‌شود حداقل در مرکز شهر با حجم زیاد استفاده از خودروی شخصی مواجه نشویم.


معاون حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان اعلام کرد: محدوده زوج و فرد از ساعت 7 صبح تا 14 و 16 عصر تا 21 اعمال قانون و محدوده زوج و فرد اجرا می‌شود.

وی گفت: فاز نخست این طرح ترافیک از جنوب خیابان کمال اسماعیل و مطهری، غرب اصفهان خیابان شهید بهشتی و کاشانی، سمت شمال مسجد سید و عبد‌الرزاق، شرق اصفهان هاتف، نشاط و چهارباغ خواجو است.


صلواتی در پایان اضافه کرد: در صورت امکان خودروهای دارای یورو 4 یا فاقد آلودگی که آلوده کننده محیط نیستند مجوز ورود در هسته مرکزی شهر را دارند که البته این امر منوط به مشخص کردن محدوده است.


نقشه تقریبی می باشد

برای ذخیره و بزرگنایی نقشه به آدرس زیر مراجعه فرمایید

http://s3.picofile.com/file/8191661618/%D9%86%D9%82%D8%B4%D9%87_%D8%B7%D8%B1%D8%AD_%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9_%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86.jpg


نقشه طرح ترافیک اصفهان
کنترل مکانیزه محدوده طرح زوج و فرد از ۱۵ شهریورماه 94  در اصفهان+محدوده و ساعات اجرای طرح

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان اعلام کرد: محدوده طرح ترافیک شهر اصفهان از ۱۵ شهریورماه به صورت مکانیزه کنترل می شود.
به گزارش ندای اصفهان به نقل از ایمنا،    علیرضا صلواتی با بیان این خبر گفت: بر اساس مصوبه شورای هماهنگی ترافیک استان اصفهان کنترل مکانیزه محدوده طرح ترافیک شهر از ۱۵ شهریور ماه اجرایی می شود.
وی افزود: بر این اساس دوربین های پلاک خوان در محدوده طرح زوج و فرد خودرو نصب شده است.


اجاره روزانه منزل  آپارتمان سوئیت مبله اصفهان  خارج از طرح ترافیک

متراژ از30 تا 200 متر

یک خوابه دو خوابه سه خوابه

دسترسی با اتوبوس و تاکسی و خودرو شخصی و خارج از طرح ترافیک

شیک با امکانات کامل مناسب جهت مسافرین یا دانشجویان و بیماران (بصورت مبله با وسایل کامل مبل تلویزیون یخچال فرش تخت خواب  بخاری گاز آشپزخانه کامل و ..)

اجاره بصورت روزانه - هفتگی یا ماهانه موارد و موقعیت های گوناگون رزرو و تعیین تاریخ قبلا هماهنگ فرمایید.

ارائه مدارک زوجیت برای زوجین الزامیست09300398191


امکان ارتباط با نرم افزار تلگرام

کانال تلگرام  isuite@


del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
سیستم افزایش آمار هوشمند مجیک کد حرفه ای قفل کردن کامل راست کلیک
فاتولز - جدیدترین ابزار رایگان وبمستر